MÖBLER / Matsalsgrupper / Salongsgrupp 5544300
nr 554 4300
Salongsgrupp
8-del, Gustaviansk stil. Omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 24 november 2008
23/11 22:38:23
Den Gustavianska stilen